Oskar Dorosz

Choroby tarczycy -Jak zapobiegać - Jak leczyć

Choroby tarczycy – Jak zapobiegać i jak leczyć? -FILM

Choroby tarczycy – Jak im zapobiegać? Jak leczyć? Są to dwa bardzo ważne i często zadawane pytania. Zapraszam na mój nowy filmik na YouTube, gdzie bez owijania w bawełnę obnażam prawdziwe powody powstawania chorób tarczycy. Mówię otwarcie o suplementacji, która po prostu działa – pomaga pozbyć się chorób i chroni przed nimi w przyszłości. Zdradzam konkretne, skuteczne metody dietetyczne i sugeruję, na które badania warto zwrócić uwagę, żeby diagnoza była trafna.

Choroby tarczycy – podstawy

Pokażę Wam, jakie są pierwsze symptomy problemów z tarczycą i dlaczego to wszystko wiąże się z niedoborem jodu. Bez zbędnego cukrowania – jod jest kluczowy i wszyscy go potrzebujemy, bo mamy go za mało. Omówię też różne jednostki chorobowe, które mogą się pojawić, i podpowiem, jak im zapobiegać. Wszystko, co powinno Cię obchodzić w kontekście tarczycy, znajdziesz tutaj.

Nie czekaj, akcja zdrowia zaczyna się teraz!

Cenne informacje na temat chorób w jednej pigułce: https://youtu.be/CSvyS_ncbV4?si=6NZj_7AhLstk4kTO

Film na temat choroby tarczycy możesz obejrzeć na moim kanale na YouTube. Możesz to jednak zrobić już teraz, bezpośrednio poniżej!

Kim jestem?

Nazywam się Oskar Dorosz, jestem doświadczonym naturopatą.

Ludzie w Polsce znają mnie z niekonwencjonalnych teorii i odważnych wypowiedzi. Jako Autor wielu e-booków, dołączyłem do grona ekspertów zdrowia i jestem często wybierany jako prelegent na konferencjach w Polsce i Wielkiej Brytanii.

Specjalizuję się w szerokim zakresie chorób. Osiągam przy tym znaczące sukcesy, szczególnie w leczeniu chorób kobiecych.

Shopping Cart